Kamil Bus - solidny przewodnik osobowy

Firma Kamilbus jest rodzinną firmą powstałą w styczniu 2001 roku. Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie świadczenia usług transportu osobowego międzynarodowego oraz wynajmu busów. Posiadamy certyfikat kompetencji zawodowych oraz licencję na krajowy i międzynarodowy przewóz osób. Od początku działania Kamilbus główną gałęzią działalności firmy był przewóz osób do Niemiec, Belgii i Holandii. W kolejnych latach rozszerzyliśmy ofertę o dodatkowe kraje: Austrię, Szwajcarię i Luksemburg.

Z Kamilbus dojedziesz do największych miast w Niemczech np. Monachium, Berlin, Dortmund, Kolonia, Bonn, jak i do mniejszych miejscowościach nawet w najbardziej oddalonych punktach kraju.

Drugą gałęzią naszej działalności to wynajem busów. Jeśli potrzebujesz środku transportu, busa na imprezę okolicznościową lub wesele skontaktuj się z nami! Przywieziemy i odwieziemy gości o ustalonej porze.

Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak również z biurami pracy - gwarantując zawsze pewne miejsce dla pracownika.

Do dyspozycji naszych klientów oddajemy zawsze nowoczesne, wygodne i bezpieczne środki transportu marki Opel oraz Renault o najwyższym komforcie.

Nasza kadra to wykwalifikowani kierowcy z wieloletnim doświadczeniem w przewozie osób. Wybierając nasza ofertę masz pewność, że korzystasz z usług o najwyższym standardzie oraz bezpieczeństwie.

Kolejną kwestią jest to, że znakomicie znamy naszych klientów i staramy się zawsze stawać na wysokości zadania. Jesteśmy elastyczni i organizujemy przejazdy dopasowane do wymagań i wygody pasażerów.

Busy Kamibus na tle konkurencji?

  • ponad 20-letnie doświadczenie w przewozie osób
  • Bezpieczeństwo - to nasz priorytet
  • Doświadczona kadra kierowców i pracowników biurowych
  • Nowoczesna flota busów

Jesteśmy elastyczną firmą dlatego oferujemy zapłatę gotówkową, jako pierwsi w regionie oferujemy płatności bezgotówkowe. W razie potrzeby wystawiamy za usługę fakturę VAT.

Nasza flota to sprawdzone marki

Logo 1
Logo 2
phone ic 26x26

Masz jakiekolwiek pytania? 604 419 643

truck ic

Obszary na których świadczymy usługi transportowe Niemcy, Belgia, Holandia, Luksemburg, Austria, Szwajcaria